Mapeto Podlahy s.r.o.Olomouc - tel./fax: 585 511 119, Prostějov - tel./fax: 582 337 500, mapeto@mapeto.cz, obchod@mapeto.cz
Široký sortiment podlahových krytin pro interiér i exteriér včetně pokládky...
Mapeto Podlahy s.r.o. ► PVC vinyl

PVC PODLAHOVINY, VINYL

 

Podlahoviny z PVC můžeme rozdělit na PVC v metráži a v dílcích. Podlahoviny v dílcích ( obchodně označované jako VINYL, VINYLOVÉ dílce) jsou určeny jak k celoplošnému lepení na kvalitně upravený podklad, tak k volné pokládce na stávající podklad (dlažba, parkety) plovoucím způsobem na zámek (click systém). Tyto VINYLY v clicku jsou v prodeji buď na HDF desce nebo v čistém masivním VINYLU. Na vhodnost jednotlivých typů podlahovin se informujte.  
 

Vyberte si z naší nabídky PVC:
 

 

PVC FATRA - tradiční podlahoviny tuzemské výroby charakteristické svou vysokou kvalitou a širokým  záběrem  využití jak pro bytovou výstavbu, tak pro komerční prostory, lehký průmysl a sportoviště.

Lino FATRA - heterogenní  ( DOMO NOVOFLOR STANDARD , NOVOFLOR EXTRA ,GARIS , DUAL) role š. 1,5m. 

Lino FATRA - homogenní   (ELEKTROSTATIK , DYNAMIK PRAKTIK) čtverce 608x608mm.

Vinylové dílce FATRA - THERMOFIX dřevo - pásy 900x150mm ,    THERMOFIX kámen - čtverce 300x300mm.
IMPERIO - Nová kolekce vinylových dílců! Díky termostabilizaci získaly tyto dílce vysokou rozměrovou stálost i bez použití skelného rouna, zvýšenou tuhost a zlepšení tepelné roztažnosti.
KOLEKCE ART - Pro docílení věrnějšího pocitu dlouhých dřevěných prken.

Technické parametry a další informace naleznete zde.

TARKETT - produkty jednoho z největších výrobců podlahovin splňují i ty nejvyšší požadavky spotřebitelů. Povrchová struktura PVC je  od pravého dřeva či dlažby k nerozeznání. Vzhledem ke své užitné hodnotě má tak velmi podobné vlastnosti jako opravdové dřevo a ochranný Extreme povrch zaručuje snadnou údržbu a tím i dokonalou hygienu. Vyberte si   bytové PVC TARKETT.

Vinylové role najdete zde.

FORBO  - Měkčené vinylové podlahoviny kolekce FORBO Novilon® jsou určeny pro bytovou výstavbu, přírodní linoleum MARMOLEUM najdete zde. Pokud hledáte vzhled přírodních dřevěných a kamenných podlah s výhodami odolnosti a trvanlivosti vinylových dílců, prozkoumejte NOVOU kolekci vinylových dílců ALLURA.Tato podlahová krytina vyniká nejen svým atraktivním vzhledem, ale i vynikajícími technickými vlastnostmi. Forbo nabízi i podlahy pro komerční prostory, jejichž širokou nabídku naleznete zde.

Vinylové dílce DESIGNline z "dílny" německé firmy WINDMÖLLER-FLOORING svým nepřeberným množstvím dřevěných a kamenných vzorů a dostatečným množstvím rozměrů splní požadavky zákazníků pro bytový i komerční sektor.

Anglické vinylové podlahy Designflooring  patří k exkluzivním podlahovinám, které neuvěřitelně věrně imitují své předlohy.  Dekory vychází z reálné podoby dřeva, dlažby, přírodního kamene nebo tepaného plechu. Oproti právě zmíněným předlohám mají v mnohém lepší vlastnosti, ať již jde o vyšší odolnost vůči opotřebení, lepší tepelné a hygienické vlastnosti, snadná údržba a v neposlední řadě dobrý poměr  cena x užitná hodnota.

Akční skladové dekory jsou k odběru za zvýhodněné ceny.
V kompletním ceníku jsou uvedeny ceny akčních dekorů skladem i dekorů na objednávku. 

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 777 727 398.

Kontaktní informace

Centrála a prodejní sklad:

IČ: 27777383 DIČ: CZ27777383

 

Jeremiášova 506/3 (vedle BILLY), Olomouc

Pracovní doba

Po - Pá: 7:00 - 17:00

+420 777 727 398

+420 777 727 397

+420 777 727 393 (interiérové dveře)

mapeto@mapeto.cz

obchod@mapeto.cz - objednávky + informace

dvere@mapeto.cz - cenové nabídky, realizace

Máte dotaz? Stačí vyplnit krátký formulář a odeslat.

Zadejte kontrolní součet čísel 8,2: